FC Arsenal - AFC

Novinky

Djourou: Chceme vyhrát FA Cup

Talentovaný Švýcarský obránce Johan Djourou promluvil za sebe i za celý svůj tým o jejich snaze získat FA Cup.V posledním utkání Arsenalu v FA Cupu hrál na hřišti druholigového Cardiffu City 0:0. Opakovaný zápas tohoto utkání.....
V posledním utkání Arsenalu v FA Cupu hrál na hřišti druholigového Cardiffu City 0:0. Opakovaný zápas tohoto utkání se bude hrát 3.února na Emirates Stadium.
Cardiff je v pohárech a zvláště v FA Cupu velice nebezpečný a dokázal to i v minulém roce, kdy se dostal do finále tohoto poháru, jenže neuspěl a obsadil tak stříbrné místo.

Djourou se za sebe i za celý svůj "mančaft" prohlásil o jejich cílech v FA Cupu.

" FA Cup je trofej pro každého hráče určitě velice ceněná. Tento pohár se budeme snažit vyhrát jako ty ostatní. Budeme se snažit udělat pro vítězství všechno. "

" Zápasy v pohárovém FA Cup jsou velice odlišné od zápasů v Premier League, Carling Cupu či Champions League. Tyto zápasy mají své vlastní kouzlo, které dělají FA Cup nejslavnějším pohárem světa. " zakončil Djourou

Arsenalu se podařilo vyhrát FA Cup naposledy v roce 2005 což není taková doba, ale je nutno říci, že od té doby Gunners žádný pohár nevyhráli, což je velmi smutné. Tak tedy doufejme, že letošní "praporky" na FA Cupu budou v barvě červeno-bílé.
napsal jaccobino
Žádné komentáře