FC Arsenal - AFC

Novinky

Fabregas o svém léčení

Kapitán Arsenalu Francesc Fabregas poprvé od jeho střetu s Alonsem promluvil o svém nepříjemném zranění a o jeho uzdravení.


V prosincovém utkání proti tehdejšímu lídru tabulky Liverpoolu se stal Fabregasovi střet s krajánkem Alonsem osudný.....
V prosincovém utkání proti tehdejšímu lídru tabulky Liverpoolu se stal Fabregasovi střet s krajánkem Alonsem osudný a Cescovi bylo určeno zhruba 3-4 měsíce nucené "dovolené". Mladý kapitán poprvé od tohoto zranění promluvil o svém léčení, jak probíhá a jak se vyvíjí.

Španělský mladík prohlásil:   " První dva, tři dny po mém zranění byly opravdu bolestné a špatné, protože se mi takové zranění ještě nestalo. Ale už po měsíci můžu říct, že se psychicky i fyzicky cítím docela dobře a jsem připraven tvrdě pracovat na mém návratu na trávník "

" Mé koleno se už podle doktorů výrazně hojí a již brzy bych mohl jednu ze svých berlí vyřadit pryč. Datum mého návratu sice nevím, ale na konec sezóny budu fit. "

Doufejme, že se náš "vůdce" brzy vrátí a bude nám opět předvádět jeho tvořivost na fotbalových trávnících. Návrat Cesca je plánován na březen či duben. Ale nic není 100% jisté.
napsal jaccobino
Žádné komentáře