FC Arsenal - AFC

Novinky

Hleb: Pozice v Barce je pro mne těžká

Bývalý hráč Gunners, Alexander Hleb připustil, že jeho výkony za Barcelonu nejsou takové jaké si představoval.


Běloruský záloník v minulém ročníku za Arsenal patřil k nějlepším hráčům týmů, jenže na konci loňské Premier League požádal Arsena.....
Běloruský záloník v minulém ročníku za Arsenal patřil k nějlepším hráčům týmů, jenže na konci loňské Premier League požádal Arsena Wengera, aby jej připsal na přestupovou listinu. Jeho důvod byl pro něj až velice rušný život v Londýně.

 

 27-letý křídelník a hlavně perfektní hráč na souboje 1 na 1ho přiznal, že v letošní sezóně není v takové formě v jaké by se rád viděl. Zdůvodněním je podle něj málo příležitostí se dostat do základní jedenáctky Barcelony.

" Sebedůvěra je pro mne velice důležitá a podle mě by jí přidalo, kdybych se častěji dostával na hřiště Nou Campu. Nehraji tak často jako v Arsenalu a to mi sráží formu. "

" Letošní sezóna a také moje první v Barce není taková jakou bych si ji představoval, ale v týmu se adaptuji velice rychle. Moje španělská výslovnost a zásoba slovíček je hodně chudá, ale trenérovy a hráčům už rozumím docela dobře. "

Alexander také upozornil na svého bývalého spoluhráče a kanonýra Thierryho Henryho, který je ve formě větší. Dokazuje to i počtem nastřílených gólů v La lize.

" Thierry  se svou formou nemá problém a dává také hodně gólů což je dobré pro něj i pro celý tým. V jeho první sezóně ve Španělsku si moc dobře nevedl, protože se dostal na jiné místo než na kterém hrával za Gunners, ale myslím, že to zvládl skvěle a bude i nadále předvádět dobré výkony. " zakončil Hleb
napsal jaccobino
Žádné komentáře